Ogłoszenia Duszpasterskie Niedzieli Zmartwychwstania (31 marca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Dróżdż, Artur Dróżdż, Małgorzata Podsiadło, Adam Święcicki, Izabela Kubicka. Z ofiarą dołączyła Krystyna Wójcik.
  2. Praca: Pabian Żelisław; Bogdan Sarnecki, Bogdan Słowiński.
  3. Przeżywamy uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Trwając w tej radości obchodzimy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. W piątek nie ma postu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego: chórowi i Dariuszowi Orkiszowi za prowadzenie; naszemu organiście; służbie liturgicznej (jestem dumny z ministrantów); mieszkańcom Górki za przygotowanie procesji rezurekcyjnej w szczególności radnym rady parafialnej: Marzenie Wiącek i Zdzisławowi Staporowi; Rycerzom Kolumba; kantorom i lektorom, którzy podjęli posługę czytania i śpiewania.
  4. Dziękuje serdecznie Markowi Wronie za banery do Ciemnicy i Grobu Bożego.
  5. Wszystkim osobom, które podjęły trud modlitwy w mojej intencji w Różach Wielkoczwartkowych serdecznie dziękuje; Justynie Głogowskiej dziękuje za organizowanie Róż Wielkoczwartkowych. Dziękuje dzieciom z Ogniska Misyjnego wraz z Marzeną Wojewódzką za życzenia z racji Dnia Kapłańskiego. Podziękowania składam dzieciom z naszej scholii, którą prowadzą Marzena Wiącek i Kamila Wiącek za życzenia i śpiew na Mszy sprawowanej w mojej intencji. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję tym wszystkim, którzy obdarowali mnie różnymi produktami żywnościowymi: wędlinami, jajkami, ciastem. Bóg zapłać.
  7. We wtorek Msza św. o godz. 18.00.
  8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze o godz. 07.00 oraz o 18.00. Od 17.30 spowiedź. W tym dniu przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego.
  11. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych. Po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  12. Kalendarz Kościoła:
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.