Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zesłania Ducha Świętego (31 maja 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Nosek Agnieszka, Pyk Aleksandra, Dróżdż Marlena, Sikorska Małgorzata, z ofiarą dołączyły Pabian Krystyna, Klimczak Krystyna, Kocot Teresa, Pabian Anna.
  3. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  4. W poniedziałek święto NMP Matki kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30.
  6. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. W poniedziałek rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie czerwcowym, w czasie, którego będziemy się modlić o ustanie pandemii przez wstawiennictwo bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego.
  9. Boże Ciało. Msza św. u Tadeusza i Krystyny Żarnowieckich. Pierwszy ołtarz – Lucyna i Tadeusz Lutwin; drugi Anna i Michał Łukawscy; trzeci Małgorzata i Leszek Ziętkowie; czwarty Magdalena i Marek Wrona. Zakończenie procesji w kościele. Jeśli sytuacja nie pozwoli to procesja będzie wokół kościoła z czterema ołtarzami, a wyznaczone rodziny z pobliskim domami przygotują ołtarze na placu kościelnym.
  10. Pozwolenie na pierwszą komunię 22 sierpnia.
  11. Kalendarz liturgiczny: uroczystość zesłania Ducha Świętego, w poniedziałek NMP Matki Kościoła
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.