Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zesłania Ducha Świętego (09.06.2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zesłania Ducha Świętego (09 czerwca  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Teresa Miś, Dorota Musiał, Zofia Socha, Agnieszka Kubicka, Patrycja Socha. Koszenie trawy – Tomasz Socha, Tomasz Kubicki .
  2. Praca: Adam Zawadzki. Krzyż przy wejściu – do ucałowania.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Beata Okon – panna, parafia w Osieku, Paweł Lisowski – kawaler, par.  tutejsza zapowiedź druga.
  4. Zostały zamontowane już wszystkie okna.
  5. Trwają nadal prace przy odnowieniu elewacji. Ze względów technicznych nie rozpoczęły się jeszcze pracy przy dachu.
  6. W poniedziałek przypada drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 07.00 i 18.00.
  7. W środę 12 czerwca będzie można na parking przywieś elektrośmieci. Odbiór nastąpi o godz.
  8. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o 19.30 a o 20 Msza św. z procesją wokół kościoła.
  9. V Festyn Ziemi Posłowickiej w przyszłą niedzielę – 16 czerwca. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie. Wspólne świętowanie ma mieć wymiar rodzinny. Liczę na wasze zaangażowanie i włączenie się do współpracy. Chętni do podarowania fatów na licytacje międzysąsiedzką proszę się zgłaszać do Justyny Głogowskiej. Dochód z festynu w całości będzie przeznaczony na renowacje tabernakulum. W tym dniu Msze św. o godz. 08.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 08.00.
  10. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.