Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zesłania Ducha Świętego (05 czerwca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Monika Żarnowiecka, Renata Szczepaniak, Anna Żarnowiecka-Pabjan, Agnieszka Żarnowiecka, Bożena Wałdon. Z ofiarą dołączyła Marta Moszczyńska.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Ewelina Łysak panna oraz Arkadiusz Lech kawaler – zapowiedź pierwsza.
  4. Wypłaciłem 20 tysięcy za remont dachu na plebani. Koszt położenia kostki między brama a kościołem to 13 tysięcy. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane z tej racji.
  5. Dziś niedziela Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. W Kościele rozpoczyna się czas zwykły. Przypominam, że zgodnie z przykazaniem związanym z ze spowiedzią, do której katolik winien przystąpić przynajmniej raz w roku, obowiązek ten spełniamy do niedzieli Trójcy Przenajświętszej (czyli do przyszłej niedzieli).
  6. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt. Msze o godz. 7.00 oraz o 18.00.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Izydora.
  8. W czwartek po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa bł. Karola Acutisa.
  9. W piątek po Mszy św. godzina Święta a potem spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Faustyny.
  10. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej parafii neoprezbiter ks. Albert Pianka, który wygłosi kazanie i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  11. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła; środa – św. Jadwigi Królowej; czwartek – święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.