Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Wniebowstąpienia Pańskiego (29 maja 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za posprzątanie kościoła na dzisiejszą uroczystość.
  2. Praca: Adam Zawadzki
  3. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Tutaj panna oraz Damian Niedźwiedź kawaler – zapowiedź trzecia.
  4. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym za dar na rzecz misjonarzy.
  5. Dziś niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania.
  7. W środę rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św.
  8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W sobotę po Mszy św. spotkanie z Apostolatem Maryjnym.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny i rozpoczyna czas zwykły w liturgii Kościoła. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.
  11. Boże Ciało w tym roku na Leśniówce. Ołtarze: główny przy którym będzie sprawowana Msza św. i zarazem 4: naprzeciwko posesji Ewy i Mirosława Salwów; ołtarz 1: Elżbieta i Piotr Dudkowie; ołtarz 2: Agnieszka i Krzysztof Błaszczykowie; ołtarz 3: Kazimiera i Grzegorz Szewczykowie. Boże Ciało w parafii, decyzją ks. bpa jest jednocześnie zakończeniem Kongresu Eucharystycznego naszej diecezji. Podział rodzin przygotowujących ołtarze będzie zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii, jak również w gablocie i będzie można zabrać ze stolika przy gazetniku.
  12. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto nawiedzenia NMP; środa – św. Justyna męczennika; piątek – świętych męczenników Karola Lwangi i towarzyszy.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.