Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Świętej Rodziny (26 GRUDNIA 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Maria Brzoza, Halina Bocheńska, Krystyna Wołowiec, Bożena Basa, Renata Matys, Stanisław Bocheński, Przemysław Bocheński, Dariusz Domagała, Paweł Wołowiec, Jerzy Matys.
  3. Bóg zapłać za ofiarę na kościół i za opłatki.
  4. Wypłaciłem za ławki i odbojnice oraz obudowę filarów. Wszystko jest wykonane z dębu.
  5. W nowej części kościoła zostały zamontowane witraże. Św. Bernadetta w czasie objawień maryjnych – fundacja Róż Różańcowych i Apostolatu Maryjnego; bł. Józef Pawłowski – fundacja Diecezji Kieleckiej; bł. Stefan Wyszyński – fundacja Ewy i Sebastiana Posłowskich; bł. Beretta Mola – fundacja Marzeny i Mirosława Wiącków. Bóg zapłać za ten dar dla naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Została także zamontowana tablica pamiątkowa na której jest informacja- historia o rozbudowie świątyni.
  7. Kolęda zgodnie z sugestiami kurii biskupiej będzie w postaci mszy św. kolędowych na które w wyznaczone dni zostaną zaproszone poszczególne rodziny parafii.
  8. W poniedziałek z racji wspomnienia św. Jana poświęcenie wina. Jeśli ktoś chce by mu poświęcono wino proszę przynieść na mszę św.
  9. W piątek zakończenie roku. Zapraszam na godz. 17.00 na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynne w intencji nas wszystkich.
  10. W sobotę uroczystość Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. jak w niedzielę. Obecność na Mszy św. obowiązkowa.
  11. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty; wtorek – święto Świętych Młodzianków.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.