Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Miłosierdzia (24 kwietnia 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Halina Chałacińska, Genowefa Lisowska, Anna Bal. Z ofiarą dołączyła Elenora Karyś.
  3. Dziś przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Polecajmy siebie, naszych najbliższych oraz świat Bożemu Miłosierdziu. Dziś radni przejdą za zbiórką na remont i upiększanie świątyni.
  4. Dziękuję za ofiarę złożoną w Wielki Piątek na Ziemię Świętą oraz ofiarę na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać.
  5. W przyszły piątek po Mszy św. spotkanie z dziećmi komunijnymi.
  6. Od najbliższej niedzieli rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zadbajmy o kapliczki i krzyże znajdujące się na terenie naszej parafii.
  7. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Obrazek z grobu. W przyszłą niedzielę można nabyć składając dobrowolną ofiarę na cele parafialne.
  9. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek św. Marka Ewangelisty; we wtorek uroczystość św. Wojciecha patrona Polski; piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.