Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrztu Pańskiego  (12 stycznia  2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Wołowiec Krystyna, Tutaj Wojciech, Basa Bożena, Jandała Anna, z ofiarą dołączyła Wołowiec Danuta.
  2. Rozpoczęły się pracę przy malowaniu kościoła.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 19.00 msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie
  5. W tym roku nasza parafia organizuje dwie pielgrzymki: w dniach 29 maja do 02 czerwca Dolny Śląsk z Pragą w Czechach (koszt 960 zł) oraz do Fatimy w Portugalii w dniach 23 – 30 sierpnia. Koszt 3400 zł + 100 euro. Proszę przemyśleć i od przyszłego tygodnia można się już zapisywać.
  6. Kolęda w tym tygodniu: Nastole od 15.30 poniedziałek: Klisik Piotr i Ewelina do Piłat Tadeusz i Halina; wtorek: Gmyrek Przemysław i Magdalena do Podsiadło Robert i Małgorzata; czwartek: Kubicki Michał i Izabela do Tetelewski Andrzej i Halina; piątek: Snochowska Marianna i Zofia do Piotrowska Danuta; Modrzewie w sobotę od 09.00 Pabian Krystyna do Wałdon Bożena. Na czas kolędy Msze św. o godz. 07.00.
  7. Kalendarz liturgiczny:
  8. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.