Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata (26 listopada 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Danuta Myca, Sylwia Myca, Paweł Posłowski, Michał Pędzik.
  3. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  6. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy adwent – czas poprzedzający nasze przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Kolejkę sprzątającą proszę o przygotowanie wieńca adwentowego. Przez cały adwent będzie można złożyć dar dla potrzebujących do adwentowej walizki dobroci.
  7. Parafia wraz ze Stowarzyszeniem „Posłowice” organizuje konkurs pt. „Bombka dla Bożej Dzieciny”. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe będą dostępne od przyszłej niedzieli.
  8. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece „Caritas”. Dochód ze świec przeznaczony jest na pomoc potrzebującym.
  9. Pragnę w swoim imieniu i waszym podziękować naszemu organiście za jego obecność, modlitwę i upiększanie liturgii pięknym graniem. Na własną prośbę odchodzi z naszej wspólnoty. Dziękując życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa w życiu codziennym i artystycznym. Bóg zapłać!
  10. Kalendarz liturgiczny: czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła.
  11. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  12. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.