Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (04 kwietnia 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Małgorzata Sarnecka, Edyta Zawadzka, Agnieszka Dymińska, Marek Wrona. Z ofiarą dołączyły Helena Kumor, Maria Dymińska, Cecylia Libera.
  2. Praca: Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do ubioru ciemnicy i grobu Pańskiego. Dziękuje Markowi Wronie za banery.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o mnie dostarczając na stół różne dobre rzeczy do jedzenia.
  4. Zapowiedzi przedślubne:
  5. Dziękuje wszystkim, którzy złożyli ofiarę na pokrycie kosztów ogrzewania. Suma: 2150 zł. Bóg zapłać.
  6. W drugi dzień świąt zmartwychwstania ofiara składana na tacę przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  7. W piątek ze względu na oktawę Zmartwychwstania Pańskiego nie ma postu.
  8. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  10. W przyszłą niedzielę rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą i najwyższą palmę – finaliści zostaną zaproszeni telefonicznie na Msze św. o godz. 12.00.
  11. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło obostrzenia sanitarne na czas świąt i po świętach. W tej chwili przypada 1 osoba na 20 metrów kwadratowych. Do naszego kościoła może wejść do 25 osób. Dlatego bardzo proszę by, wchodząc do środka przeliczyć, czy jest już wystarczająca liczba – jeśli tak to pozostańmy na zewnątrz kościoła. Bez problemu możemy uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła, gdyż cały kościół jest nagłośniony. Na święta postawimy na zewnątrz ławki, by jak największa liczba mogła uczestniczyć w liturgii. Ograniczenie co do ilości osób nie obejmuje lektorów, kantorów i ministrantów.
  12. Przyjmowanie komunii: zachowujemy dystans; maseczki zdejmujemy na samą komunię; jedna ławka na całości stopnia.
  13. Kalendarz liturgiczny: przyszła niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  14. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.