Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Zesłania Ducha Świętego (16 maja 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Krystyna Kopeć, Wanda Wołowiec, Zofia Kowal, Mariola Sobota
  2. Za tydzień kolejkę sprzątającą przejmują rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  4. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świat – święto Maryi Matki Kościoła. Msze o7.00 i 18.00.
  5. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnych.
  6. W czwartek spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców od godz. 17.00.
  7. W najbliższą sobotę uroczystość pierwszej komunii świętej w naszej parafii. Msza św. o godz. 11.00.
  8. Rocznica pierwszej komunii będzie 6 czerwca. Msza św. o godz. 12.00.
  9. 3 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. Ze względu na częściowe zniesienie obostrzeń związanych z pandemią w tym roku Boże Ciało będzie na Górce. Podział: Sylwia i Michał Myca do Zofia i Dariusz Domagała; Beata i Janusz Wosiowie do Helena i Henryk Lutwinowie; Maria i Ryszard Sałajowie do Monika i Andrzej Lisowie; Andrzej i Bogdan Słowińscy do Lidia i Paweł Galerowie. Ołtarze przy Ilona i Maksymilian Malczewscy (albo Edyta i Mirosław Malczewskcy); Ewelina i Adam Zawadzcy; Marek Wójcik; Katarzyna i Mateusz Klimczakowie.
  10. Przyjmowanie komunii: zachowujemy dystans; maseczki zdejmujemy na samą komunię; jedna ławka na całości stopnia.
  11. Kalendarz liturgiczny:
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.