Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedzieli Zwykłej  (04 czerwca 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie kościoła. Dziękuję za dar ołtarza: obrus ołtarzowy oraz za dar pracy w postaci odnowionej tablicy ogłoszeń. Bóg zapłać.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Myca – kawaler (par. tutejsza) i Aleksandra Kasza – panna (par. Pierzchnica) zapowiedź pierwsza; Ilona Kundera – panna (par. tutejsza) i Michał Zasadowski – kawaler (par. Piórków) zapowiedź pierwsza.
  4. W sobotę 3 czerwca dzieci III klas szkoły podstawowej z naszej parafii przeżyły swoją uroczystość pierwszokomunijna. Przez cały tydzień uczestniczą we Mszy św. przeżywając Biały Tydzień.
  5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie ministrantów.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie dzieci komunijnych oraz dziewczynek, które w tamtym roku przystąpiły do pierwszej komunii św. w sprawie Bożego Ciała.
  7. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8.00 w kościele oraz o godz. 10.00 na Nastolu połączona z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy.
  8. W piątek o 17.15 spowiedź dzieci, które w tamtym roku przystąpiły do pierwszej komunii świętej.
  9. W piątek o 20.00 godzina Miłosierdzia połączona z litanią do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym w Godzinie Miłosierdzia. Na czas wakacji Godziny Miłosierdzia nie będzie. Będziemy się spotykać w II piątek miesiąca od września.
  10. W sobotę zakończenie Białego Tygodnia. Kolejkę sprzątającą przejmują i kościół do rocznicy pierwszej komunii przygotowują rodzice dzieci rocznicowych.
  11. W niedziele o godz. 12.00 Msza św. dzieci rocznicowych. W tę niedzielę przypada także II niedziela miesiąca. Na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam rodziców z małymi dziećmi.
  12. W piątek dzieci z Ogniska Misyjnego idą na film „Niebo nie może czekać”. Emisja o godz. 10.30. Jeśli ktoś jest chętny to można zapisać się w zakrystii do czwartku. Cena biletu 14 zł.
  13. Kalendarz liturgiczny: w czwartek uroczystość Bożego Ciała.
  14. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  15. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.