Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Zwykłej (29 stycznia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Karyś, Zofia Bakalarz, Marianna Bakalarz, Kamila Wilczkowska. Z ofiarą dołączyły Wanda Żarnowiecka, Danuta Zawadzka.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 07.00 oraz 18.00. Na każdej mszy poświęcenie świec. W tym dniu przypada także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby konsekrowane. Ofiara złożona na tace przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Po mszy św. zapraszam kolejkę sprzątającą do rozbierania szopki bożonarodzeniowej.
  5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 oraz 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę po mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  7. W niedzielę po mszy św. o godz. 08.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Ogłoszenie Stowarzyszenia „Posłowice”: Z przyjemnością informujemy, że w najbliższych dniach na terenie naszej dzielnicy dystrybuowana będzie gazetka pt. „Nasz dom. Pismo mieszkańców Posłowic”. W kilkustronicowej gazetce znajdą Państwo między innymi informacje na temat działalności Stowarzyszenia „Posłowice”, historii naszej dzielnicy, jak również dodatek parafialny oraz inne ciekawe artykuły. Bardzo zależy nam na szczerej i otwartej komunikacji z Mieszkańcami stąd pomysł drukowanej gazetki, która pozwoli wielu osobom być na bieżąco z wiadomościami z naszej dzielnicy– pamiętajmy, że nie wszyscy mają możliwość śledzić nasze treści publikowane w Internecie. Mamy nadzieję, że gazetka spełni wszystkie Państwa oczekiwania i spotka się z życzliwym przyjęciem czytelników.
  9. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko; czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego; sobota – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.