Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedzieli Zwykłej (28 stycznia 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Patrycja Socha, Justyna Głogowska, Mirosław Salwa, Agnieszka Kubicka z pod numeru Leśniówka 26. Z ofiara dołączyła Zofia Socha. Następną kolejkę w sobotę zapraszam do rozbiórki szopki.
  3. Dziękuję za ofiary na tacę gospodarczą. Bóg zapłać.
  4. Zakończyłem kolędę. Dziękuję za serdeczne przyjęcie, za poczęstunek i za ofiary złożone dla księdza i ministrantów. Bóg zapłać. Przy kolędzie składano także ofiary na kościół. Bóg zapłać. Podsumowanie kolędy jak i poprzedniego roku dokonam z dwa tygodnie.
  5. Pytanie: dlaczego nie umieszczam ofiar na stronie internetowej – powód prosty: ze względów bezpieczeństwa. Złodzieje śledzą strony i szukają takich ogłoszeń, gdzie są prowadzone zbiórki.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  7. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W piątek przypada uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
  9. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. W niedziele po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  11. W niedzielę będziemy gościć ks. bpa Jana Piotrowskiego, który na Mszy św. o godz. 12.00 dokona poświęcenia witraży w starej części kościoła. Wszystkich ofiarodawców zapraszam na tę Mszę św. Na ta Mszę św. zapraszam także dzieci pierwszokomunijne, które odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne oraz otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  • Kalendarz Kościoła: środa – wspomnienie św. Jana Bosko; czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego.
  • Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  • Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.