Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Zwykłej – 03 lutego 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Zwykłej (03 lutego  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Agnieszka Kowalska, Janusz Kowalski, Elżbieta Maciejewska, Janusz Maciejewski, Marcin Łysak, Grzegorz Łysak.
  2. Dziękuję za pracę Damianowi Stokowcowi, który w tamtym tygodniu pracował wraz z innymi z Na Stola przy rozkładaniu ławek. Za pominięcie przepraszam.
  3. Dziękuje Arturowi Dudze za sól do posypywania schodów i chodnika przed oblodzeniem.
  4. W środę po Mszy św. spotkanie z młodszymi ministrantami.
  5. Po 10 lutego będą zawieszone wyświetlacze do pieśni. Firma chce jeszcze odczekać, bo wilgoć, która jest po tynkowaniu mogłaby uszkodzić elektronikę.
  6. Stowarzyszenie Posłowice zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie 1% z podatku na rzecz naszej organizacji. Środki uzyskane z wpłat 1% stowarzyszenie przeznacza na działalność w lokalnej społeczności między innymi na organizację konkursów oraz pikniku rodzinnego. Numer KRS znajduje się na tytułowej stronie kalendarza parafialnego, który trafił do każdego domu.
  7. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.