Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkiego Postu (22 marca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Orkisz Anita i Dariusz, Błaszczyk Agnieszka, Piłat Daniela, Augustowska Halina, z ofiarą dołączyła Kasperek Anna.
  3. Moi drodzy prawdopodobnie nie przeprowadzimy zbiórki na remont kościoła w przyszłą niedzielę. Mam więc prośbę by ewentualnie wpłacić ofiarę na konto parafialne lub złożyć w podpisanej kopercie w przyszłą niedzielę na tacę.
  4. Dziękuje tym, którzy wzięli udział w rekolekcjach i skorzystali z wielkopostnej spowiedzi.
  5. W związku z istniejącą sytuacją bardzo proszę, by osoby, które ewentualnie miały do czynienia z kimś z zagranicy o ograniczenie kontaktów lub ewentualne zgłoszenie sprawy do SANEPIDU.
  6. Prośba dotycząca chrztu. Ze względu na sytuację nie czekać tylko ochrzcić dzieci. W ciągu tygodnia i poza Mszą św.
  7. Do nabycia baranki wielkanocne.
  8. Prośba: o wspólną modlitwę w przyszłym tygodniu o godz. 21.00. Pomódlmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w naszych rodzinach.
  9. Kalendarz liturgiczny:
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.