Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedzieli Wielkiego Postu (10 marca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Katarzyna Piotrowska, Renata Dziubek, Monika Karyś, Jolanta Przybylska. Z ofiarą dołączyli Marianna Wróbel, Józef Wieczorek.
  2. Praca: Artur Dróżdż.
  3. Dziękuję ks. Tomaszowi za przeprowadzenie wielkopostnych rekolekcji w naszej parafii. Bóg zapłać!
  4. Bóg zapłać Stanisławowi Papieżowi za posługę przy chorych.
  5. Dziękuję wspólnocie Koła Koronkowego za poprowadzenie Drogi Krzyżowej w piątek.
  6. W najbliższy piątek Msza św. z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00.
  7. Od soboty rozpoczynamy nowennę w intencji Ojczyzny. Na zakończenie Mszy przez dziewięć dni będziemy się modlić w intencjach naszej Ojczyzny. W nowennie można także uczestniczyć poprzez media katolickie o godz. 21.20.
  8. Do przyszłej niedzieli należy złożyć formularz zgłoszeniowy do konkursu na „Najpiękniejszą palmę” organizowanym przez parafie oraz Stowarzyszenie „Posłowice”.
  9. W przyszłą niedzielę przypada taca gospodarcza na spłatę długu za ławki oraz na prace przy kościele. Rozpoczęły się prace przy alejce, które obejmują likwidację krzewów zasłaniających wyjazd oraz likwidację progu w alejce prowadzącej do kościoła. zostanie tez poprawiony mały parking. Może komuś jest potrzeby gruz to można go zabrać. Panowie pracujący przy kostce mogą posłużyć transportem i zawieść na miejsce przeznaczenia.
  10. Przez Internet wpłynęły ofiary na ławki od niektórych rodzin. Bóg zapłać za te ofiary. Niektórzy pytają czy można w ramach tacy gospodarczej wpłacać przez Internet – oczywiście jak najbardziej można.
  11. W zakrystii są do nabycia wielkanocne baranki. Ofiara przeznaczona na obiady dla dzieci potrzebujących. Minimalna ofiara to 10 zł.
  12. Kalendarz Kościoła:
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.