Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocnej (03 maja 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Dominika Gwóźdź, Anna Dróżdż, Małgorzata Podsiadło, Izabela Kubicka, z ofiarą dołączyły Halina Gwóźdź i Krystyna Wójcik.
  2. Praca: Artur Dróżdż, Janusz Socha.
  3. Koło dzwonnicy został zamontowany stojak na rowery. Proszę z niego korzystać.
  4. W niedzielę 10 maja przypada nasz parafialny odpust. Uroczystości będą miały okrojony charakter. Nie będzie procesji wokół kościoła i ucałowania relikwii św. Izydora. Główna Msza św. odpustowa za parafian o godz. 12.00. Na zakończenie Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do św. Izydora. W tym dniu nabożeństwo Majowe po Mszy św. o godz. 08.00. Kazania odpustowe wygłosi ks. Marcin Boryń – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży.
  5. W niedzielę 17 maja o godz. 12.00 ks. bp Marian Florczyk poświęci odnowione malowidła i tabernakulum.
  6. Ze względu na panującą sytuacje Msze św. w sobotę po południu przez miesiąc maj będą według formularza niedzielnego.
  7. Prośba: o wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  8. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek św. Floriana, w środę św. Apostołów Filipa i Jakuba, w czwartek NMP Łaski Bożej – patronki Kielc, w piątek uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  10. Prasa katolicka.