Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Adwentu (24 grudnia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Winiarska, Marzena Wojewódzka, Ewa Cicha, Magdalena Durlik, Wojciech Tutaj. Z ofiarą dołączyły Cicha Janina, Lutwin Helena, Sałaj Maria, Domagała Halina, Kosmala Krystyna. Bóg zapłać za posługę i ofiarę.
  3. Dziękuje za ofiarę na ławki z Modrzewia od strony Słowika: 3800 zł. W całości na ławki zostało złożone 20 200 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  4. Z ofiary złożonej przez czcicieli Matki Bożej Fatimskiej został zakupiony ornat na uroczystość Bożego Narodzenia.
  5. Dziś przypada Wigilia przed Bożym Narodzeniem. Zasiądźmy do wieczerzy wigilijnej z przekonaniem, że Boże Dziecię przyszło na świat, aby dać nam pokój.
  6. Jutro Boże Narodzenie. Msze św. o godz. 24.00 – Pasterka, o 10.00 i 12.00. Dyżur w pierwszy dzień świąt z pierwszej niedzieli miesiąca: Pasterka – dyżur z godz. 8.00; 10.00 i 12.00 tak jak przypada w pierwsza niedzielę. W drugi dzień świąt dyżur z piątej niedzieli miesiąca. W drugi dzień świąt ofiara składana na tacę w całości przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.
  7. W środę przypada wspomnienie św. Jana Apostoła. Na Mszy św. poświęcenie wina.
  8. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – Boże Narodzenie; wtorek – św. Szczepana; środa – św. Jana Apostoła; czwartek – święto Świętych Młodzianków; niedziela – świętej Rodziny z Nazaretu.
  9. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  10. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii. Zapisy na prenumeratę na przyszły rok.