Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Adwentu  (20 grudnia 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Ewa Piotrowska, Monika Karyś, Jolanta Pawełkiewicz, Ewa Posłowska, Małgorzata Duda, Magdalena Gmyrek. Z ofiarą dołączyły Marianna Wróbel, Halina Piłat. Dziękuję Sebastianowi Posłowskiemu za choinki do szopki bożonarodzeniowej.
  3. Dziś radni przejdą za comiesięczną zbiórką na remont kościoła.
  4. Opłatki są rozprowadzane w kościele przez radnych po każdej Mszy św. niedzielnej. Wciągu tygodnia w zakrystii.
  5. Dziś dzieci, które biorą udział w konkursie „Bombka dla Bożej Dzieciny” mogą składać swoje prace, w kościele po Mszy św. o godz. 12.00.
  6. We wtorek pogrzeb Haliny Wieczorek o godz. 13.00.
  7. Przygotowanie szopki bożonarodzeniowej w środę po Mszy św. wieczornej.
  8. W tym tygodniu przypada uroczystość Bożego Narodzenia. Msza św. w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 07.00. O 24 w nocy Pasterka, później msze św. o godz. 10.00 i 12.00. W drugi dzień świąt przypada uroczystość męczeństwa św. Szczepana. Msze św. o godz. 08.00; 10.00’ 12.00. W niedzielę przypada uroczystość św. Rodziny z Nazaretu. W tym dniu modlimy się za małżeństwa naszej wspólnoty parafialnej.
  9. W kaplicy Matki Bożej Fatimskiej można składać produkty żywnościowe do walizki adwentowej dobroci, które następnie będą rozdzielone wśród potrzebujących rodzin.
  10. W zakrystii do nabycia świece adwentowe. Koszt świecy 7 złotych.
  11. Kalendarz liturgiczny:
  12. Przypominam, że obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa. Liczba uczestników w naszym kościele na jednej Mszy św. to 35 osób. Pozostali mogą uczestniczyć na zewnątrz z zachowaniem dystansu.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  14. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.