Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Zwykłej (27 stycznia 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Zwykłej (27 stycznia 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Zwykłej (27 stycznia  2019 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Łukawska Anna, Zarzycka Anna, Zarzycka Małgorzata, Śrębowata Mariola, Borek Andrzej, z ofiarą dołączyły Maciejewska Danuta i Borek Cecylia. Bóg zapłać za posługę i za złożoną ofiarę.
 2. Praca: Wołowiec Ryszard, Sarnecki Bogdan, Marcin Szewczyk, Adam Zawadzki.
 3. Praca przy ławkach: Tarłowski Łukasz, Socha Janusz, Socha Marcin, Grzanka Janusz, Chałaciński Leszek, Bocheński Stanisław, Słowiński Andrzej, Słowiński Bogdan, Augustowski Jan, Stąpór Zdzisław, Cieślak Marek, Piotrowski Artur, Błaszczyk Zbigniew.
 4. W kościele zostały ustawione ławki. Jest to dar parafii Wolica dla naszej wspólnoty. Dopóki nie będziemy mieć nowych to tę będą służyły do siedzenia w czasie liturgii. Parafia Wolica podarował nam także tabernakulum, które zostało umieszczone w głównym ołtarzu. W późniejszym czasie przy remoncie ołtarza zostanie odnowione i właściwie umieszczone. W ramach podziękowania niech każdy z nas zmówi 10 różańca w intencji proboszcza i parafian z Wolicy.
 5. Zostało zakończone tynkowanie. Dziękuję Tomaszowi Kubickiemu i jego ekipie za wykonanie tej pracy. Koszt tynkowania wraz materiałem 22 tys. Dzięki życzliwości Tomka, który od siebie ofiarował cześć pracy jako dar dla naszej wspólnoty, nie pobierając za to pieniędzy, to suma w całości jest właśnie taka. Wszystko zostało już wypłacone.
 6. Wracamy w sprawowaniu Mszy św. do porządku w ciągu roku.
 7. Zakończyłem kolędę. Dziękuję za serdeczne przyjęcie, dobre rozmowy i posiłek, który wraz ministrantami otrzymywaliśmy każdego dnia. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dla księdza z racji kolędy, jak również dla ministrantów. Jeśli ktoś nie złożył ofiary na rozbudowę i upiększanie kościoła w czasie kolędy jako co miesięcznej składki będzie mógł to uczynić w lutym, gdy radni będą chodzić za ofiarą.
 8. Dziś po Mszy o godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
 9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30.
 10. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego. W tym dniu przypada także święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. O godz. 18.00 na Mszy św. dzieci pierwszokomunijne otrzymają swoje książeczki do nabożeństwa.
 11. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.
 12. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.
 13. W sobotę 2 lutego wraz z naszymi parafianami udajemy się na pielgrzymkę do ziemi świętej. Będzie mnie zastępował ks. Wojciech. Wszystkie pilne sprawy proszę z nim załatwiać.