Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkiego Postu (15 marca 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkiego Postu (15 marca 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkiego Postu (15 marca 2020 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Błaszczyk Zofia, Błaszczyk Barbara, Soja Kazimierz, Papież Lidia, z ofiarą dołączyła Zawadzka Cecylia.
  2. Praca:
  3. Zbiórka na remont kościoła za miesiąc marzec będzie 29 marca po zniesieniu przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego. Na własna prośbę z Rady Parafialnej odszedł Marcin Szewczyk, któremu dziękuję za pracę. Nową radną z mojej nominacji została Sylwia Socha. Życzymy dużo sił w tym nowym obowiązku.
  4. Dziękuję Marzenie Wojewódzkiej i dzieciom z Ogniska Misyjnego za poprowadzenie modlitwy na Drodze Krzyżowej w ubiegły piątek.
  5. Od piątku miały się rozpocząć rekolekcje wielkopostne. Będą odprawiane msze św., gdyż są zamówione intencje. W sobotę będzie dzień spowiedzi. Będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Spowiedź od 8.30-12.00 oraz od 15.00-17.30. Proszę o rozsądek i rozwagę. Przychodzimy tak, aby nie tworzyć wielkich grup.
  6. Kalendarz liturgiczny:
  7. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  8. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.