Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkiego Postu (12 marca 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Zając, Anna Posłowska, Małgorzata Golmento, Agata Domagała. Z ofiara dołączyły Maria Bobrska, Teresa Bobrzka. Bóg zapłać za posługę i ofiarę.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Składka za styczeń-luty: Leśniówka – 1850 zł; Nastole – 1700 zł; Górka – 2100 zł; Modrzewie – podam za tydzień.
  5. Dziękuję wspólnocie Koła Koronkowego za poprowadzenie w piątek Godziny Miłosierdzia i Drogi Krzyżowej. Dziękuje także młodzieży za udział w modlitwie.
  6. Od piątku rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje. Rekolekcje wygłosi ks. dr Adam Wilczyński profesor naszego seminarium. Rekolekcje będą transmitowane przez TVP3 – Kielce. Plan rekolekcji przy gazetniku. W piątek telewizja będzie o godz. 07.00; w sobotę o 18.00 a w niedzielę o 10.00. W zakrystii można zgłaszać chorych, których ojciec rekolekcjonista odwiedzi w sobotę zaczynając od Leśniówki od godz. 10.00.
  7. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00. Droga Krzyżowa o 18.30.
  8. Gorzkie żale w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  9. W przyszłą niedzielę 19 marca upływa termin zgłoszeń do VI konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Formularze zgłoszeń są dostępne w gazetniku. Należy je składać do pudełka znajdującego się w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej. Zgłoszenie jest warunkiem udziału w konkursie.
  10. Do nabycia są już baranki wielkanocne. Ofiara – 8 zł.
  11. Komunikat ks. biskupa.
  12. Kalendarz Kościoła:
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.