Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkiego Postu (07 lutego 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Zarzycka, Monika Zarzycka, Mariola Śrębowata, Elżbieta Maciejewska. Z ofiarą dołączyła Cecylia Borek.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Dominika Kozieł – panna oraz Paweł Janaszek – kawaler. Zapowiedź pierwsza.
  4. W czwartek o godz. 13.00 pogrzeb zmarłego Janusza Grzanki.
  5. Od przyszłego piątku rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje. Poprowadzi je ks. prof. Paweł Borto – wykładowca naszego Seminarium Duchownego. Program można zabrać z kaplicy Matki Bożej Fatimskiej (kolumny).
  6. W naszej parafii jak co roku będzie organizowany konkurs na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocna. Konkurs przeznaczony dla dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie „Posłowice”.
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Gorzkie Żale.
  8. Kalendarz liturgiczny:
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.