Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocnej (26 kwietnia 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Biernacka, Małgorzata Rożkiewicz, Monika Socha, Ilona Kundera, z ofiarą dołączyły Marianna Socha, Anna Socha, Barbara Biernacka.
  2. Praca: Mirosław Wiącek.
  3. Pierwsza komunia św. w naszej parafii będzie 22 sierpnia o godz. 11.00.
  4. Rozpoczyna się miesiąc maj – Msze św. po południu z nabożeństwem majowym. Proszę o zadbanie o przydrożne krzyże i figury.
  5. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30. Msze św. o godz. 08.00 i 18.00.
  6. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  7. W niedzielę po Mszy św. spotkanie z Różami Różańcowymi.
  8. Sytuacja epidemiczna zmusiła mnie do zmiany decyzji w związku z mszami świętymi. Dekret ks. bpa zezwala na Msze św. zbiorowe raz w tygodniu. W pierwszy piątek było zawsze dużo zamówionych intencji, dlatego aby nie przekroczyć liczby osób w kościele (20) w każdy piątek będą Msze św. zbiorowe.
  9. Ze względu na panującą sytuacje Msze św. w sobotę po południu przez miesiąc maj będą według formularza niedzielnego.
  10. W niedziele 10 maja przypada nasz parafialny odpust. Uroczystości będą miały okrojony charakter, chyba że sytuacja się zmieni.
  11. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli dar w postaci srebra czy złota na remont tabernakulum. Bóg zapłać. Ołtarz po remoncie wróci do naszej świątyni na Boże Ciało.
  12. Prośba: o wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  13. Dziś kościół otwarty do godz. 17.00. Zachęcam do nawiedzenia świątyni.
  14. Kalendarz liturgiczny: w sobotę uroczystość NMP Królowej Polski – msze św. o godz. 08.00 i o 18.00.
  15. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  16. Prasa katolicka.