Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocnej (05 maja 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocnej (05 maja 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocy (05 maja  2019 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Marta Kaniewska, Monika Lis, Andrzej słowiński, Bogdan Słowiński Edyta Kowalska, z ofiarą dołączyły Janina Posłowska, Katarzyna Klimczak, Kazimiera Wawrzycka. Za tydzień zapraszam następnych z kolejki. 
  2. Ofiary na kościół: dziękuję za ofiary na kościół.
  3. Dziękuję Markowi Wronie za podarowanie parafii tła do Grobu Pańskiego i Ciemnicy. Bóg zapłać.
  4. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi – próbna spowiedź.
  5. We wtorek po Mszy św. spotkanie z ministrantami.
  6. W czwartek po Mszy św. spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. Pierwsza komunia św. w naszej parafii 18 maja o godz. 11.00.
  7. W tym tygodniu przypada nasz parafialny odpust we wspomnienie św. Izydora. Msze św. o godz. 07.00 oraz o 19.00 z procesją wokół kościoła. Kazania odpustowe wygłosi ks. Wojciech Skorupa – dyrektor administracyjny naszego seminarium. Serdecznie zapraszam na uroczystość odpustową. Można przez przystąpienie do sakramentu spowiedzi uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  8. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.