Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Adwentu  (15 grudnia  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Marek Wrona, Małgorzata Janaszek, Sabina Janaszek, Martyna Pędzik, z ofiarą dołączyły Danuta Żuchowska, Ewelina Guzy, Genowefa Jamróz.
  2. Zapowiedzi przedślubne: Adrianna Pabian, panna oraz Patryk Woś, kawaler, oboje z parafii tutejszej – zapowiedź druga.
  3. W przyszłym tygodniu proszę o dyżur na porannych roratach: we wtorek Róża Świętej Rodziny, w czwartek Róża Bł. Józefa Pawłowskiego.
  4. Dziś radni z Rady Parafialnej będą roznosili opłatki. Zbiorą comiesięczną ofiarę na remont kościoła.
  5. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcja, przystąpili do spowiedzi i w ten sposób pragną się przygotować do Bożego Narodzenia. Bóg zapłać za złożone ofiary w czasie rekolekcji.
  6. 23 grudnia po Mszy św. wieczornej będziemy dekorowali kościół na uroczystość Bożego Narodzenia. W uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 24.00 – Pasterka, o godz. 10.00 i 12.00. Dlaczego tak: od księdza Bpa dostałem przywilej sprawowania trzech Mszy św. w niedzielę i uroczystości, stąd nie mogę sprawować czterech Mszy św. w czasie jednej uroczystości.
  7. Dzieci, które uczestniczą w roratach i zbierają naklejki uczestnictwa bardzo proszę o przyniesienie książeczek w piątek, a w niedzielę na po Mszy św. dzieci dostaną nagrody za uczestnictwo w roratach.
  8. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  9. W przyszła niedzielę dzieci, które zgłosiły się do udziału w konkursie „Bombka dla Bożej dzieciny” przynoszą swoje prace do kościoła.
  10. Także w najbliższą niedzielę będzie można złożyć podpis pod petycją w sprawie uruchomienia miejskiego autobusu na Na Stole.
  11. Są jeszcze do nabycia świece Caritas.
  12. Prenumerata „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  13. Kalendarz liturgiczny:
  14. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.