Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej  (19 stycznia  2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Ewelina Zawadzka, Adam Zawadzki, Aleksandra Zawadzka, Barbara Winiarska, Józef Winiarski, Łukasz Malarczyk, Marzena Wojewódzka, Krystyna Kosmala, Mariola Sobota, Dominik Sobota, z ofiarą dołączyły Maria Cieśla, Magdalena Durlik, Krystyna Kopeć.
  2. Praca: Ryszard Wołowiec, Mirosław Wiącek.
  3. Trwają prace związane z odnawianiem malowideł na ścianie kopuły.
  4. W piątek o godz. 19.00 msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w parafii św. Jadwigi.
  5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami.
  6. W tym roku nasza parafia organizuje dwie pielgrzymki: w dniach 29 maja do 02 czerwca Dolny Śląsk z Pragą w Czechach (koszt 960 zł) oraz do Fatimy w Portugalii w dniach 23 – 30 sierpnia. Koszt 3400 zł + 100 euro. Proszę przemyśleć i od przyszłego tygodnia można się już zapisywać.
  7. Kolęda w tym tygodniu: Modrzewie od 15.30 poniedziałek: Karyś Anna i Dariusz do Szyszka Barbara; wtorek: Stokowiec Grażyna i Jerzy do Łukawski Anna i Michał; czwartek: Zarzycki Grzegorz i Monika do Łysak Marek i Marzena; piątek: Łysak Agata i Grzegorz do Grzyb Anna i Mateusz; w sobotę od 09.00 Zając Anna i Bogdan do Żuchowski Danuta i Zdzisław. Na czas kolędy Msze św. o godz. 07.00.
  8. Kalendarz liturgiczny:
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  10. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.