Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej (15 stycznia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Aleksandra Pyk, Małgorzata Sikorska, Monika Żarnowiecka, Renata Szczepaniak. Z ofiarą dołączyły Ewa Głogowska, Teresa Kocot.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziękuję w imieniu naszego seminarium duchownego za złożoną ofiarę dla kleryków. Suma: 2200 zł. Bóg zapłać.
  5. Stowarzyszenie „Posłowice” dziękuje wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% ze swojego podatku dla stowarzyszenia. Dzięki tym środkom stowarzyszenie może działać na rzecz lokalnej społeczności. W imieniu stowarzyszenia proszę o wpłaty w tym roku. Przy gazetniku są karteczki z numerem KRS stowarzyszenia.
  6. Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Kielce wsparło nasza parafię dotacją w wysokości 1500 zł. Bóg zapłać pewnej osobie, która chce być anonimowa za wystaranie się o tą dotacje, jak również Nadleśnictwu Kielce.
  7. W piątek o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  8. Kolęda w nadchodzącym tygodniu:

Poniedziałek: Od Głogowski Grzegorz i Justyna do Orkisz Dariusz i Anita

Wtorek: od Zawadzka Celina do Augustowski Jan i Halina.

Msze kolędowe o godz. 19.00

Środa – Modrzewie

Czwartek – Górka, Nastole i Leśniówka.

Jeśli jeszcze ktoś chce się zapisać na Msze kolędowe to lista jest wyłożona na stoliku przy konfesjonale.

1. Kalendarz Kościoła: wtorek – wspomnienie św. Antoniego opata; czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa.
  2. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  3. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.