Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedzieli Wielkiego Postu (25 lutego 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Karyś, Zofia Sobieraj, Grzegorz Szewczyk, Robert Posłowski.
  3. Dziękuję za ofiarę na tacę gospodarczą. Zostało złożone 5380 zł. Bóg zapłać.
  4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 18.30. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończenie adoracji o 18.20 z litanią do Serca Pana Jezusa, następnie Droga Krzyżowa a po niej Msza św. o godz. 19.00. Drogę Krzyżową poprowadzi Apostolat Maryjny.
  5. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  7. W przyszłą niedzielę także spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców po Mszy św. o godz. 12.00.
  8. W imieniu Stowarzyszenia „Posłowice” zwracam się z prośbą, by przy odpisie podatkowym przekazywać 1,5 procent podatku na Stowarzyszenie.
  9. Parafia wraz ze Stowarzyszeniem „Posłowice” ogłasza VII konkurs na „Najpiękniejszą palmę”. Rozstrzygnięcie konkursu będzie w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 12.00. warunkiem udziału w konkursie jest wcześniejsze złożenie wypełnionego przez rodziców formularza zgłoszeniowego do 17 marca 2024 r. Formularze przy gazetniku, które później wrzucamy do pudełka.
  10. Stowarzyszenie „Przyjazne Kielce” oraz Stowarzyszenia „Posłowice” organizują spotkanie, którego tematem będzie Plan Ogólny zagospodarowania sporządzany przez miasto Kielce. Termin i miejsce spotkania: 27 lutego br. o godz. 18.00 w dawnej szkole – dziś „Wolna Strefa”.
  11. Kalendarz Kościoła:
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.