Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli po Narodzeniu Pańskim  (05 stycznia  2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Wiącek Mirosław, Woś Beata, Woś Janusz, Stąpór Katarzyna, Domagała Dariusz.
  2. Jubilatom Danucie i Zdzisławowi Żuchowskim dziękuję za kosz róż.
  3. Od wtorku rozpoczynamy pracę przy malowaniu absydy kościoła. Renowacja malowidła przedstawiającego Trójcę Świętą.
  4. W poniedziałek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze o godz. 8.00; 10.0 i 12.00. Z chrzcielnicy będzie można zabrać poświęconą wodę do wizyty duszpasterskiej czyli kolędy. Poświęcenie kredy i wody.
  5. Po Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z Ogniska Misyjnego przedstawią inscenizację Bożonarodzeniową.
  6. W czwartek o godz. 16.00 w szkole w Dyminach spotkanie prezydenta miasta z mieszkańcami.
  7. W tym roku nasza parafia organizuje dwie pielgrzymki: w dniach 29 maja do 02 czerwca Dolny Śląsk z Pragą w Czechach (koszt 960 zł) oraz do Fatimy w Portugalii w dniach 23 – 30 sierpnia. Koszt 3400 zł + 100 euro. Proszę przemyśleć i od przyszłego tygodnia można się już zapisywać.
  8. Kolęda w tym tygodniu: od 15.30 wtorek: Kopeć Krystyna Wawrzyccy Roman i Kazimiera; w czwartek: Galera Zofia do Socha Marian i Zofia; w piątek: Chatys Renata i Wojciech do Socha Sylwia i Marcin; sobota od 09.00: Papież Stanisław i Bogusława do Augustowska Halina i Jan. W środy kolędy nie będzie, gdyż jest nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na czas kolędy Msze św. o godz. 07.00.
  9. Kalendarz liturgiczny:
  10. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii. Roczny koszt prenumeraty to 340 zł.