Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu (09 grudnia 2018 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu (09 grudnia 2018 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu (09 grudnia 2018 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Chałacińska Aneta, Chałacińska Halina, Lisowska Genowefa, Bal Anna, Borcuch Małgorzata, z ofiarą dołączyła Szymkiewicz Marianna, Karyś Eleonora. Kolejka sprzątająca z 22 grudnia  troszczy się o choinki na Boże Narodzenie.
 2. Dziękuję Leszkowi Błaszczykowi za posługę przy odwiedzinach chorych.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie rekolekcji.
 4. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania dnia św. Mikołaja.
 5. W przyszłą niedzielę zbiórka na rozbudowę i upiększanie kościoła. W tym dniu Radni będą także roznosić opłatki na stół wigilijny. Ofiara złożona z racji opłatków w całości będzie przeznaczona na pokrycie kosztów grzania (całego sezonu).
 6. Przypominam, że porządek Mszy św. roratnych jest następujący: poniedziałek, środa, piątek o godz. 18.00; we wtorek, czwartek, sobotę o godz. 06.30. Dzieci po porannych roratach i młodzież do bierzmowania zapraszam na słodką bułkę. Autobus odwozi dzieci do szkoły w Dyminach o 07.15. Po odśpiewaniu godzinek zapraszam na kawę na salkę św. Izydora. W tym tygodniu posługę będzie pełnił Apostolat Maryjny.
 7. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi grupa św. Izydora.
 8. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie na salce św. Izydora Stowarzyszenia „Posłowice”.
 9. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa św. Faustyny.
 10. W środę po Mszy św. spotkanie z ministrantami.
 11. W niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
 12. Do nabycia świece „Caritas”.
 13. Przypominam, że można się jeszcze zapisywać na kurs komputerowy. Kurs jest darmowy.
 14. Zapisy na koncert „Betlejem”, który odbędzie się w Hali Legionów 13 stycznia 2019 r. o godz. 18.00
 15. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.