Ogłoszenia duszpasterskie I Niedzieli Wielkiego Postu (26 lutego 2023 r.)

Ksiądz proboszcz na zaproszenie ks. Józefa Knapa przewodniczy uroczystością wprowadzenia relikwii św. Bonifacego z Tarsu w Brzezinach

1. Sprzątanie kościoła: Bożena Kowalska, Agata Łysak, Marzena Łysak, Elżbieta Maciejewska. Z ofiarą dołączyła Genowefa Kowalska. Bóg zapłać za posługę i ofiarę.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziś radni przejdą za zbiórką na prace zaplanowane w tym roku. Za tydzień będzie zbiórka na Modrzewiu, gdzie zbiórkę prowadzą radni Anna Szyszka, Tadeusz Lutwin. Już dziś dziękuję wszystkim, którzy rozumieją potrzebę dalszych prac w naszej parafii i włączają się dodatkową ofiarą w zaplanowane prace na ten rok.
  5. Dziękuję serdecznie za pracę i współpracę Leszkowi Chałacińskiemu, który ze względów zdrowotnych zrezygnował z bycia radnym z Nastola. Jestem mu wdzięczny za wszelką pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
  6. W naszej wspólnocie na własną prośbę kończy pracę organista pan Amadeusz. Zdecydował o podjęcie pracy w większej parafii. Za wszelkie dobro i zaangażowanie w upiększanie liturgii w naszej parafii składam mu serdeczne podziękowania i życzymy mu owocnej pracy w nowej parafii. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  7. Od pierwszej niedzieli marca pracę organisty podejmie Alan Nowak. Polecam go waszej modlitwie.
  8. Dziękuję Różom Różańcowym za podjęcie modlitwy różańcowej w Środę Popielcową. Bóg zapłać.
  9. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze o godz. 07.00 i 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. Drogę Krzyżową poprowadzi Apostolat Maryjny.
  10. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  11. W niedzielę po Mszy św. o godz. 08.00 spotkanie Róż Różańcowych i zmiana tajemnic różańcowych.
  12. Kalendarz Kościoła:
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.