Ogłoszenia duszpasterskie I Niedzieli Wielkiego Postu (21 lutego 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Teresa Gryń, Lucyna Lutwin, Grażyna Stokowiec, Barbara Szyszka. Odśnieżanie: Tadeusz Lutwin, Jerzy Stokowiec. Z ofiarą dołączyły Elżbieta Kowalska, Żaneta Stokowiec. Bóg zapłać za posługę i ofiarę.
  2. Praca: dziękuję Zdzisławowi Stąporowi za odśnieżenie parkingu w ubiegłym tygodniu.
  3. Dziś możemy poprzez ofiarę złożoną do koszyczka w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej pomóc Zygmuntowi Dziubkowi, któremu spalił się dom. Bóg zapłać za okazaną pomoc.
  4. Dziś radni przejdą za zbiórką na remont świątyni. Segregatory z listami do odebrania w zakrystii. Proszę o zachowanie ostrożności.
  5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie egzaminacyjne dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W piątek 17.30 Droga Krzyżowa, którą poprowadzą dzieci z Ogniska Misyjnego.
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 Gorzkie Żale.
  8. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek św. Katedry Św. Piotra
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.