Ogłoszenia duszpasterskie I Niedzieli Wielkiego Postu (01 marca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła:
  3. Zbiórka na kościół w miesiącu lutym: Bóg zapłać za złożone ofiary na remont kościoła.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie poprzez modlitwę i obecność tu w kościele włączyli się w czterdziestogodzinne nabożeństwo przygotowujące nas do Wielkiego Postu. W sposób szczególny dziękuję Różom Różańcowym, które podjęły modlitwę w ramach Jerycha Różańcowego.
  5. W tym tygodniu rozpoczną się prace nad posadzką w nowej części kościoła.
  6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 oraz o 18.00. Droga Krzyżowa o 17.30. Spowiedź od 17.30. Po Mszy świętej spotkanie Ogniska Misyjnego oraz Kręgu Biblijnego.
  7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  8. Stowarzyszenie „Posłowice” zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% na cele stowarzyszenia. Ulotki przy gazetniku.
  9. Kalendarz liturgiczny:
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.