Ogłoszenia duszpasterskie Boże Narodzenie (25 grudnia 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Genowefa Lisowska, Izabela Kubicka, Wiktoria Pietrzyk, Karolina Kubicka. Z ofiarą dołączyła Halina Chałacińska.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Obchodzimy uroczystość Bożego Narodzenia. Do Nowego Roku trwa oktawa tej uroczystości. Cieszymy się z przyjścia Jezusa Chrystusa na świat, który odkupi swoją najdroższą krwią.
  5. W poniedziałek uroczystość ku czci św. Szczepana – pierwszego męczennika Kościoła. Ofiara zbierana w tym dniu na tacę w całości przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  6. Jutro na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy gościć ks. bpa Jana Piotrowskiego, który będzie sprawował Mszę św. w intencji moich rodziców z racji ich 60 rocznicy ślubu.
  7. We wtorek Msza św. o godz. 18.00.
  8. W piątek uroczystość Świętej Rodziny.
  9. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. z nabożeństwem dziękczynnym w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Spotkanie Róż Różańcowych będzie 8 stycznia o godz. 8.00.
  11. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – św. Szczepana; wtorek – św. Jana Apostoła i ewangelisty; środa – Świętych Młodzianków Męczenników; piątek – Święto Świętej Rodziny z Nazaretu; niedziela – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki (Nowy Rok).
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.