Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, 13.05.2018

1. Sprzątanie kościoła: Stokowiec Grażyna, Łysak Bożena, Stępniewska Kinga, Lutwin Aneta, z ofiarą dołączyła Stokowiec Żaneta.

2. Zapowiedzi: Kowalik Jacek – kawaler i Aleksandra Dziubek – panna – oboje parafia tutejsza zapowiedź druga.

3. Dziękuję wszystkim za udział w uroczystości odpustowej. Górce za przygotowanie asysty liturgicznej.

4. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii: parafiaposlowice.pl

5. Wszystkie dzieci pierwszokomunijne zapraszam w poniedziałek na godz. 18.00 na mszę św. i nabożeństwo, a po na przygotowanie do uroczystości pierwszokomunijnej.

6. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców w piątek o godz. 17.00.

7. W piątek w parafii św. Wojciecha o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

8. W sobotę Rowerowa Majówka z ks. bpem Marianem. Karty zgłoszeń są w do odebrania w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zbiórka z placu Jana Pawła II o godz. 9.30.

9. W najbliższą niedzielę o godz. 13.00 dzieci z trzecich klas przystąpią do swojej pierwszej komunii świętej. Polecam je waszej modlitwie.

10. Krąg Biblijny w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.

11. Nasza parafia wespół z parafią św. Jadwigi organizuje wyjazd na koncert „Jednego serca. Jednego ducha” do Rzeszowa w dniu 31 maja. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w zakrystii.

12. Film 20 maja.

13. W przyszłą niedzielę zbiórka na rozbudowę kościoła.

14. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii.