Niedziela Trójcy Przenajświętszej, 27.05.2018

1. Sprzątanie kościoła: rodzice dzieci obchodzących rocznicę przyjęcia komunii świętej.
  2. Praca: Ryszard Wołowiec
  3. Dziś zbiórka na rozbudowę kościoła.
  4. We wtorek spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi po Mszy św. w sprawie Bożego Ciała. Gdyby jakaś dziewczynka chciała sypać kwiaty na Boże Ciało to proszę przyjść na to spotkanie.
  5. W środę spotkanie z ministrantami po Mszy świętej.
  6. W czwartek przypada uroczystość Bożego Ciała. Będzie miało miejsce na Górce. Ołtarze w następujących miejscach: Winiarscy Józef i Barbara; Słowińscy Janina Bogdan Andrzej; Wołowiec Wanda; Domagała Dariusz i Zofia. W środę proszę przyjść po hasła do kolejnych ołtarzy. Asystę liturgiczną przygotowuje Górka. Na zakończenie uroczystości w kościele będą rozdawane chlebki, tak jak w ubiegłym roku. Przystrajamy nasze okna eucharystycznymi emblematami – cała parafia. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 a potem eucharystyczna procesja.
  7. Wyjazd na koncert do Rzeszowa w czwartek o godz. 15.00 – zbiórka na parkingu 10 minut wcześniej przed wyjazdem.
  8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 17.30. Msze 7.00 i 18.00. Po Mszy spotkanie Ogniska Misyjnego.
  9. W sobotę spotkanie z Apostolatem Maryjnym.
  10. W niedzielę po Mszy o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.
  11. W dniu 25 maja weszło RODO – musimy rozwiązać sprawę ochrony danych.
  12. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii.