IX Niedziela Zwykła, 03.06.2018

1. Sprzątanie kościoła: Ewa Lutwin, Anna Łukawska, Anna Zarzycka, Andrzej Borek, z ofiarą dołączyła Cecylia Borek.
  2. Składam serdeczne podziękowanie mieszkańcom Górki za organizację uroczystości Bożego Ciała: za przygotowanie ołtarzy, asystę liturgiczną. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym za sypanie kwiatów. Markowi Wronie dziękuję za przygotowanie napisów do poszczególnych ołtarzy. Bóg zapłać! Mieszkańcom Górki dziękuję także za sponsorowanie chlebków.
  3. Dziękuje wszystkim za życzliwość z racji moich imienin i urodzin. Za wszelkie życzenia: wypowiedziane w kościele, w prasie, w radio: Bóg zapłać. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prezent, który otrzymałem jako dar za przygotowanie dzieci do pierwszej komunii świętej.
  4. Składka na kościół: Modrzewie – 3600 zł Górka – 5300 zł; Nastole – 3350 zł; Leśniówka – 3100 zł . Bóg zapłać za złożone ofiary. Na dzień dzisiejszy parafia ma 100 tys. długu. Zostało do tej pory wypłacone 75 tys. (dług oraz za bieżące prace przy kościele i w budynku gospodarczym).
  5. W środę po Mszy św. spotkanie z Radą Parafialną i Ekonomiczną.
  6. W czwartek przypada zakończenie oktawy Bożego Ciała. Ołtarze przygotowują poszczególne dzielnice w następujących miejscach: Modrzewie – przy bramie u góry: Górka – pośrodku parkingu; Nastole – przy drugiej fladze w alejce; Leśniówka – przy schodach w alejce. Zapraszam dziewczynki komunijne do sypania kwiatów. Po procesji poświęcenie wianków.
  7. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Nie ma w tym dniu postu. Po Mszy św. spotkanie z dziećmi z Róży Św. Dzieci Fatimskich.
  8. W przyszłą niedzielę poświęcenie pól. Zacznę od Modrzewia od godz. 18.00.
  9. Prasa katolicka do odebrania w zakrystii.