Intencje mszalne (18 kwietnia 2021 do 25 kwietnia 2021)

Niedziela 08.00 Dziękczynno-błagalna w intencji parafian i ofiarodawców, którzy duchowo i materialnie wspierają remont świątyni

10.00 + Edward Wołowiec

12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji ks. proboszcza z racji imienin (zam. Róża św. Izydora)

Poniedziałek 18.00 + Władysław Wawrzycki (zam. chrześnica Eliza z rodz.)

Wtorek 07.00 + Janusz Grzanka (od uczestników pogrzebu)

18.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Justyny Głogowskiej z racji urodzin

2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Oliwi Więcek z racji 9 urodzin (zam. matka chrzestna)

3/ Dziękczynno-błagalna w intencji Mateusza Malarczyka z racji 1 urodzin