głoszenia duszpasterskie III Niedzieli Zwykłej  (26 stycznia  2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Zwykłej  (26 stycznia  2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Zofia Kowal, Wanda Wołowiec, Marta Kaniewska, Monika Lis, z ofiarą dołączyły Danuta Chudzicka, Halina Mojecka-Domagała, Janina Posłowska.
  2. Zakończyły się prace związane z odmalowaniem kościoła. Jutro malarze przyjeżdżają poprawić niedociągnięcia. Wszystkie freski są odnowione. Została położona nowa farba, która przywróciła pierwotne kolory malowideł.
  3. Dziś w naszej parafii zbiórka na leczenie Hani Terleckiej. Przed kościołem wolontariusze do puszek zbierają ofiarę.
  4. W tym roku nasza parafia organizuje dwie pielgrzymki: w dniach 29 maja do 02 czerwca Dolny Śląsk z Pragą w Czechach (koszt 960 zł) oraz do Fatimy w Portugalii w dniach 23 – 30 sierpnia. Koszt 3400 zł + 100 euro. Proszę przemyśleć i od przyszłego tygodnia można się już zapisywać.
  5. Zakończyłem kolędę. Bóg zapłać wszystkim za serdeczne przyjecie. Dziękuję także w imieniu własnym oraz ministrantów za poczęstunek każdego dnia. Podsumowanie kolędy w przyszłą niedzielę.
  6. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10.00 dzieci pierwszokomunijne otrzymają swoją książeczkę do nabożeństwa. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec.
  9. Kalendarz liturgiczny:
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.