Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedzieli Zwykłej (05 listopada 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Zając, Anna Posłowska, Teresa Bobrzka, Edyta Zawadzka. Z ofiarą dołączyła Maria Bobrska.
  3. Dziękuję za ofiary na misje.  Bóg zapłać.
  4. Dokonałem płatności za wykonane nakrycia kamienne przy głównej bramie. Koszt tych prac i materiału to 4920 zł.
  5. Rozmawiałem w sprawie ławek do naszego kościoła. Wstępnie wykonawca zrobi ławki do starej części kościoła. Jeśli nic nie przeszkodzi to mogą zostać wykonane na Boże Narodzenie.
  6. Dziękuję Wspólnocie Koła Koronkowego oraz Ognisku Misyjnemu, Róży Świętych Dzieci Fatimskich, dzieciom pierwszokomunijnym za przygotowanie i poprowadzenie Różańca ze Świętymi
  7. Dziś po Mszy św. rozstrzygnięcie konkurs dla dzieci pt. „Różaniec siłą rodziny”.
  8. W piątek Msza św. o godz. 17.00. O godz. 18.30 wyjazd na czuwanie do Jędrzejowa. Ponawiam zaproszenie na nocne czuwanie w Jędrzejowie w dniu 10 listopada. Zapisy w zakrystii.
  9. W sobotę przypada święto odzyskania niepodległości Polski. Msze św. o godz. 08.00 oraz 10.00. Po tej Mszy św. koncert pieśni patriotycznych i niepodległościowych. Bardzo serdecznie w imieniu swoim i naszego chóru zapraszam na ten koncert.
  10. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. dla rodziców z małymi dziećmi. Zapraszam!
  11. W przyszłą niedzielę zapraszam Radę Parafialną i Ekonomiczną na krótkie spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00.
  12. Kalendarz liturgiczny: czwartek – rocznica poświęcenie Bazyliki Laterańskiej; piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża; sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours.
  13. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  14. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.