Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocy (14 maja 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Zofia Kowal, Wanda Wołowiec, Marta Kaniewska, Monika Lis. Z ofiara dołączyły Janina Posłowska. Trawę skosili: Michał Kaniewski, Michał Lis.
  2. Praca: Michał Pędzik.
  3. Według wstępnych ustaleń winę za nieszczęśliwy wypadek okna odpowiedzialny jest wadliwy siłownik. Firma „Effector” zrobi dodatkowe zabezpieczenia przy oknach, które są uchylne.
  4. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00.
  5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Obecność dwojga rodziców.
  6. Dziękuję serdecznie rodzicom młodzieży bierzmowanej w tamtym roku za renowację tablicy ogłoszeń. Rodzice wykonali bardzo dużej pracy: porządek za kościołem, przy kościele, pomalowanie salki, dar ołtarza w postaci ornatu z wizerunkiem Pana Jezusa oraz pulpit pod mszał. Bóg zapłać za te dary.
  7. Można zamawiać Mszę św. na Dzień Matki przypadający 26 maja.
  8. Na Dzień Dziecka przypadający 1 czerwca można zamawiać Msze za dzieci z prośbą o błogosławieństwo dla nich.
  9. Kalendarz liturgiczny: wtorek – świętego Andrzeja Boboli – męczennika i patrona Polski.
  10. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.