Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej (06 listopada 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Cecylia Zawadzka, Magdalena Łojowska, Zofia Błaszczyk, Lidia Papież.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziękuję wszystkim, którzy materialnie wsparli młodzież, która pragnie uczestniczyć w Światowych Dniach młodzieży w Lizbonie. Suma: 1236 zł.
  5. W piątek przypada święto odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Msze św. o godz. 8.00 oraz o 10.00. nie zapomnijmy w tym dniu wywiesić flagi narodowej.
  6. 11 listopada z racji rocznicy odzyskania niepodległości po Mszy św. o godz. 10.00 nasz parafialny chór przy akompaniamencie naszego organisty Amadeusza wykonają pieśni patriotyczne. Serdecznie zapraszamy na ten koncert.
  7. Ksiądz biskup Jan Piotrowski udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych na 11 listopada. Zadośćuczynienie: dziesiątek różańca w intencjach Ojca Świętego oraz biskupa Jana Piotrowskiego (o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego).
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo spotkanie dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców.
  9. Kalendarz Kościoła: środa – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego; piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours; sobota – wspomnienie św. Jozafata.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.