Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli Zwykłej (09 października 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Edyta Galera, Anna Galera, Paweł Galera, Elżbieta Dudek. Z ofiarą dołączyły Zofia Galera, Maria Teter.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 19.30 a potem Msza z procesją fatimską. Jak każdego roku na zakończenie nabożeństw fatimskich od czcicieli Matki Bożej Fatimskiej będzie zbierana taca, która przeznaczona jest na cele parafialne – dar fatimski.
  5. W piątek Godzina Święta połączona z różańcem o godz. 20.00. W tym dniu przypada Dzień Nauczyciela. Zapraszam wszystkich: dzieci, młodzież, rodziców by na Godzinie Świętej pomodlić się za nauczycieli, katechetów i wychowawców.
  6. W przyszła niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. W przyszłą niedzielę radni przejdą za co dwumiesięczną zbiórką na spłatę długu za wykonane prace.
  8. Można już zamawiać wypominki na przyszły rok. Formularz przy gazetniku.
  9. Kalendarz liturgiczny: czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego; sobota – wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.