Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej (21 sierpnia 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Beata Woś, Marzena Wiącek, Kamila Wiącek, Katarzyna Stąpór, Dariusz Domagała.
  2. Praca: Mariusz Żarnowiecki, Bogdan Żarnowiecki.
  3. Bardzo dziękuje rodzicom kandydatów do bierzmowania za sobotnią pracę. Jestem bardzo wdzięczny za trud i czas poświęcony na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Proszę pamiętać o podlewaniu krzewów, które zostały zasadzone w głównej alejce.
  4. Zapowiedzi przedślubne:
  5. Dziś radni przejdą za zbiórka na spłatę długów za wykonane prace w naszej parafii.
  6. Już wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza na rozpoczęcie roku będzie 31 sierpnia o 18.00 z poświęceniem tornistrów i przyborów do nauki.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszam radnych na spotkanie o godz. 17.00 na plebanię.
  8. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie NMP Królowej; czwartek – święto św. Bartłomieja; piątek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (w tym dniu nie ma postu); sobota – wspomnienie św. Moniki.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.