Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej (07 sierpnia 2022 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Danuta Myca, Sylwia Myca, Ewa Daleszak, Michał Pędzik.
  2. Praca:
  3. Zapowiedzi przedślubne: Klaudia Woś – panna i Mateusz Woś – kawaler zapowiedź druga.
  4. Wypłaciłem 25 tysięcy złotych za prace związane ze zmianą dachu na plebani. Jeszcze zostało do spłaty 35 tysięcy. Myślę, że do końca roku powinniśmy wypłacić wszystkie zaległości zarówno za dach, jak i za kostkę.
  5. W najbliższy wtorek 9 sierpnia będziemy gościć pielgrzymów Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki. Proszę byście ich przyjęli gościnnie i serdecznie. Jeśli pielgrzymi będą potrzebowali posiłku, umycia się czy też noclegu to proszę im być życzliwym. O godz. 21.00 będzie apel z pielgrzymami, na który gorąco zapraszam.
  6. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie. O 19.30 różaniec, a potem Msza św. z procesją fatimską.
  7. W dniu 1 października będzie w naszej parafii bierzmowanie. Młodzież, która przez rok przygotowywała się do jego przyjęcia, otrzyma ten sakrament przez posługę ks. bpa Marian Florczyka. Dlatego też proszę rodziców kandydatów do bierzmowania o podjęcie pewnych prac na rzecz parafii. Zapraszam rodziców do pracy (pierwsze spotkanie) w dniu 20 sierpnia na godz. 9.00.
  8. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Dominika; wtorek – święto św. Teresy Benedykty – patronki Europy; środa – święto św. Wawrzyńca; czwartek – wspomnienie św. Klary.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  10. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.