Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedzieli Zwykłej (03 lipca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Kowalska Bożena, Łysak Marzena, Łysak Agata, Maciejewska Elżbieta.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Zbiórka na prace remontowe:  Bóg zapłać za ofiary złożone na prace remontowe.
  5. Zakończyły się prace przy wjeździe na plebanię. Został także położony chodnik do przejścia dla pieszych. Kosztu jeszcze nie znam.
  6. Przy kościele, w kościele i przy plebani został założony monitoring.
  7. Wypłaciłem 4 500 zł za prace przy kostce, która została położona przy kościele. Pozostało do zapłaty 8 tysięcy.
  8. Od pierwszego lipca wróciliśmy do godzin Mszy św. jak w ciągu roku.
  9. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.