Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkanocnej (15 maja 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Pabian, Aleksandra Pyk, Małgorzata Sikorska. Z ofiarą dołączyły Krystyna Pabian, Teresa Kocot. Kolejkę sprzątającą przejmują rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Dziękuję wspólnocie Koła Koronkowego za poprowadzenie Godziny Świętej.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Tutaj panna oraz Damian Niedźwiedź kawaler – zapowiedź pierwsza.
  5. Rozpoczęły się prace przy kostce pomiędzy schodami a główną bramą. Przejście do kościoła boczną bramą.
  6. Dziś wolontariusze z hospicjum Św. Teresy z Kalkuty po każdej Mszy św. będą zbierać ofiarę do puszek na prowadzenie hospicjum.
  7. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  8. W czwartek od godz. 16.30 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.
  9. W piątek Msza św. z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00.
  10. W sobotę uroczystość pierwszokomunijna o godz. 11.00.
  11. Można zamawiać Msze św. na Dzień Matki – 26 maja.
  12. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek święto Andrzeja Boboli; w piątek święto Macieja Apostoła.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.