Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocnej. (08 maja 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Zofia Snochowska, Barbara Broniś, Krystyna Białek. Z ofiarą dołączyły Zofia Wsuł, Danuta Piotrowska.
  2. Praca: dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pracę przy plebani i przy krzewach w alejce prowadzącej do kościoła. Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  4. We wtorek przypada uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Izydora. Msze św. o godz. 7.00 oraz 0 18.00 – główna Msza odpustowa. Liturgię na głównej Mszy odpustowej przygotowuje Na Stole. Bardzo proszę by Róża Różańcowa z Na Stola w czasie procesji niosła różaniec.
  5. W środę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – wszyscy kandydaci.
  6. W czwartek rozpoczną się prace przy kostce od bramy kościelnej do kościoła.
  7. W piątek Nabożeństwo Fatimskie połączone z Godziną Świętą. Początek o godz. 19.30, potem Msza św. i procesja wokół kościoła. Kolejkę sprzątającą proszę o przygotowanie figury Matki Bożej Fatimskiej.
  8. W przyszłą niedzielę wolontariusze z hospicjum Św. Teresy z Kalkuty po każdej Mszy św. będą zbierać ofiarę do puszek na prowadzenie hospicjum.
  9. Można zamawiać Msze św. na Dzień Matki – 26 maja.
  10. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika; w piątek święto Macieja Apostoła.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  12. Prasa katolicka – „Niedziela”  do odebrania w zakrystii.